طراحی لوگو

لوگو یا نماد تجاری در ایجاد هویت بصری یک برند بسیار تاثیرگذار است. طراحی لوگو در مدل های مختلفی انجام می گیرد که بسته به نوع کاربرد و سلیقه ی افراد انتخاب می گردند.لوگوتایپ ، لوگوی تصویری و لوگوی ترکیبی از جمله انواع لوگو می باشد.
طراحی لوگو با فتوشاپ یا ابزارهای دیگر انجام می گیرد که در فتوشاپ قابلیت ایجاد انواع لوگو با طرح های مختلف وجود دارد و به خلق لوگوهای منحصر به فرد می انجامد.

لوگو به زبان های مختلف از جمله زبان فارسی طراحی می شود که به وسیله ی آن یک برند می تواند لوگوی خود را بر روی محصولات تولیدی خود درج نماید. طراحی لوگوی فارسی رایگان نسبت به طراحی لوگوی اختصاصی در ایجاد یک برند موفق تاثیر کمتری دارد. چراکه لوگو آنلاین معمولا منحصر به فرد و در نتیجه حرفه ای نخواهند بود و طراحی آنها از پیش انجام گرفته و در اختیار عموم قرار گرفته است.

قیمت طراحی لوگو با توجه به طرح انتخابی متفاوت است و تعرفه ی مختلفی را به خود اختصاص می دهد.شرکت های طراحی لوگو در این زمینه فعالیت های مختلفی دارند اما انتخاب طراحی که به خلاقیت و مفهوم لوگو توجه می کند در موفقیت لوگو موثر است.

شرکت سارگون در زمینه طراحی لوگو فعالیت میکند.این شرکت در کنار گروهی از طراحان لوگوی حرفه ای که مسلط به اصول و استانداردهای طراحی لوگو می باشند برای خلق یک امضای تجاری موفق و منحصر به فرد به کمک برندها آمده است و به آنها در رسیدن به انواع لوگو با اسم فارسی و انگلیسی و ... کمک می کند.

برای ارتباط با تیم سارگون از طریق تماس با ما اقدام نمایید.
مقالات مرتبط
دکمه ی فراخوان یکی از عناصر بنرهای تبلیغاتی است که برای اتصال کاربر به صفحه ی مورد نظر استفاده می شود.
تبلیغات موبایلی ، با افزایش استقبال از اینترنت و فضای مجازی مورد استقبال بازاریابان قرار گرفت.این نوع از تبلیغات ، قابل حمل می باشد و اگر با بی برنامگی و به صورت زیاد و بی رویه انجام بگیرد ممکن است مخاطب را خسته کند و با شکست مواجه شود.
بسته بندی محصول به عنوان چهره کالا که برای مخاطب به نمایش گذاشته می شود نقش موثری در جذب آن و افزایش بازاریابی محصول داراست.
تجارت الکترونیک ، به معنای هرگونه فعالیت خرید ، فروش ، مبادله خدمات و محصولات میباشد که از طریق اینترنت انجام پذیرد.
طراحی لوگو