طراحی لوگو

لوگو یا نماد تجاری در ایجاد هویت بصری یک برند بسیار تاثیرگذار است. طراحی لوگو در مدل های مختلفی انجام می گیرد که بسته به نوع کاربرد و سلیقه ی افراد انتخاب می گردند. لوگوتایپ ، لوگوی تصویری و لوگوی ترکیبی از جمله انواع لوگو می باشد.
طراحی لوگو با فتوشاپ یا ابزارهای دیگر انجام می گیرد که در فتوشاپ قابلیت ایجاد انواع لوگو ساده و زیبا با طرح های مختلف وجود دارد و به خلق لوگوهای منحصر به فرد می انجامد.
 

طراحی لوگو فارسی و آنلاین

لوگو به زبان های مختلف از جمله زبان فارسی طراحی می شود که به وسیله ی آن یک برند می تواند لوگوی خود را بر روی محصولات تولیدی خود درج نماید. طراحی لوگوی فارسی رایگان نسبت به طراحی لوگوی اختصاصی در ایجاد یک برند موفق تاثیر کمتری دارد. به این دلیل که لوگو آنلاین معمولا منحصر به فرد و در نتیجه حرفه ای نخواهند بود و استفاده از طرح های آماده آنلاین لوگو در افزایش رتبه برند در بین رقبا تاثیر عکس خواهد داشت چراکه این  طراحی از پیش انجام گرفته و در اختیار عموم قرار گرفته است و در دسترس همگان است.
 

قیمت طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو با توجه به طرح انتخابی متفاوت است و تعرفه ی مختلفی را به خود اختصاص می دهد. شرکت های طراحی لوگو با توجه به میزان تجربه ای که در زمینه فعالیت های مختلفی طراحی لوگو دارا می باشند قیمت های مختلفی را ارئه می دهند و همچنین انتخاب طرحی که به خلاقیت و مفهوم لوگو توجه می کند در موفقیت لوگو شرکت  و ارزان بودن آن موثر است.
 

شرکت طراحی لوگو

شرکت سارگون در زمینه طراحی لوگو فعالیت میکند. این شرکت در کنار گروهی از طراحان لوگوی حرفه ای که آموزش اصول و استانداردهای طراحی لوگو را دیده اند برای خلق یک امضای تجاری موفق و منحصر به فرد به کمک برندها آمده است و به آنها در رسیدن به انواع لوگو با اسم فارسی و انگلیسی و ... با قیمت های ارزان و مناسب کمک می کند.

برای ارتباط با تیم سارگون از طریق تماس با ما اقدام نمایید.
مقالات مرتبط
بروشور شرکتی حاوی اطلاعاتی در مورد شرکت و مجموعه خدمات آنهاست. در طراحی بروشور شرکتی سعی می شود اعتبار و حرفه ای بودن شرکت را به نمایش بگذارند.
کاتالوگ ایرانی از طرح ها و نمادهای ایرانی برای طرح کاتالوگ استفاده می کند.
کاتالوگ پزشکی یک ابزار مناسب برای ارائه معرفی خدمات و محصولات و همچنین مطالب آموزشی میباشد.
کاتالوگ هنری با استفاده از طرح ها و نقش های اداری که مفهومی را با خود به شکل مستقیم یا غیر مستقیم منتقل می کند طراحی می شود.
طراحی لوگو